Zabiegi fryzjerskie


REWOLUCYJNA metoda farbowania włosów bez amoniaku przy jednoczesnej rewitalizacji!!!

Zapraszamy na koloryzację włosów profesjonalnymi farbami włoskimi bezamoniakowymi poprawiającymi kondycję włosów.

Farby zawierają

KAWIOR jest luksusem dla włosów. Zapobiega odwodnieniu jest bogaty w przeciwutleniacze, białka, minerały, aminokwasy, fosfolipidy, kwasy tłuszczowe.
Wyciąg z kawioru posiada właściwości restrukturyzujące i rewitalizujące, a dzięki obecności witamin A,E,i D przeciwdziała starzeniu komórek, zapobiega powstawaniu wolnych rodników.

KERATYNA rekonstruuje białkowe elementy włókien włosa, wzmacnia go i czyni go bardziej trwałym, solidnym i wytrzymałym. Wypełnia doskonale włosy, naprawia je i przywraca im młodość.

KOLAGEN naturalne białko odpowiedzialne za spójność komórek, które odżywia włosy i równoważy ich hydrolipodową warstwę. Dodaje łodydzewłosa elestyczność i gęstość.


Keratynowe prostowanie włosów

Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny który jest podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów.

Zabieg ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację włosa, oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów- dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.

Kuracja polega na "wtłoczeniu" składnika przy użyciu wysokiej temperatury - tzn. dokładnym wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Keratynowe prostowanie włosów nie wykorzystuje chemicznych, szkodliwych substancji j. Produkty stworzone są z naturalnych, bogatych składników, tak więc, zabieg nie zaburza i nie ingeruje szkodliwie w strukturę włosa, dzięki czemu kuracja nie niszczy włosów, jak inne metody prostowania znane do tej pory.

Zabieg można przeprowadzić w szczególności (w odróżnieniu od innych metod) na włosach FARBOWANYCH, ZNISZCZONYCH ZABIEGAMI CHEMICZNYMI, ROZJAŚNIANYCH. Keratynowe prostowanie włosów polecane jest osobom o włosach skłonnych do "puszenia się", przesuszonych, sianowatych, zniszczonych, bezkształtnych, trudnych do ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego na modelowani włosów, nie eliminuje jednak potrzeby ich układania (np. przy użyciu suszarki oraz płaskiej szczotki).

Keratynowe prostowanie włosów zapewnia im połysk sprawia, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet po deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęcanego codziennej stylizacji. Jeśli włosy były farbowane, keratynowe prostowanie włosów intensyfikuje kolor i przedłuża jego trwałość.

Efekty zabiegu utrzymują się od 3 nawet do 5 miesięcy - jednak w głównej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabieg, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się. Duzy wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów: używanie szamponu bez soli, stosowanie keratynowych odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza włosy.

Keratynowe prostowanie włosów można powtórzyć po około 4-5 tygodniach bez szkody dla włosów.

WAŻNE informacje o pielęgnacji po zabiegu:

 • należy nie myć włosów przez od 2 do 3 dni
 • nie zaginamy włosów, nie wiązać ich w kucyk, nie spinać klamerkami prze okres pierwszych dni
 • od czasu do czasu można podprostować włosy prostownicą, szczególnie rano, kiedy w nocy podczas snu mogły się pozaginnać
 • po wykonanej kuracji należy nie korzystać kilka dni z sauny ani basenu
 • Po wykonanym zabiegu do mycia włosów potrzebny będzie szampon bez soli oznaczony na produktach jako SLS/SLES (który bardzo szybko wypłukuje keratynę z włosów). Włosy należy myć tak często jak jest to potrzebne. Po myciu włosów za każdym razem nakładamy odżywkę zawierającą w swoim składzie keratynę. Uwaga: Należy ograniczyć używanie inwazyjnych i wysuszających kosmetyków do układania włosów, szczególnie należy unikać tych zawierających alkohol.

  Nie powinno się farbować włosów przez 2 tygodnie po wykonanej kuracji. Należy pamiętać, aby po wykonanym zabiegu przy kolejnej wizycie w salonie uprzedzić Fryzjera, że taki zabieg był wykonany- tak aby włosy nie były myte szamponem zawierającym sól (SLS) oraz były traktowane odżywką/ maską z keratyną.

  Zalecamy aby obcinać włosy po wykonanej kuracji, a nie przed jej wykonaniem.


Przeciwłojotokowy zabieg do włosów (przeciw wypadaniu włosom)

Aparat darsonval to wytwarzające przy pomocy leczniczych mikroprądów D'arsonvala ozon (O3) urządzenie do pielęgnacji ciała, twarzy i skóry głowy. Silne działanie bakteriobójcze ozonu powoduje, że doskonale usuwa bakterie z powierzchni skóry, przeciwdziała łojotokowi i wypadaniu włosów, przyspieszają przemianę materii w tkance skórnej.

4 peloty dają doskonałe możliwości penetracji w trudno dostępnych miejscach a pelota „grzebień” pomoże oddziaływać na skórę głowy oraz zamykać łuski włosów. Oferujemy Państwu zabiegi poprawiające kondycje skóry głowy oraz włosów poprzez użycie urządzenia wykorzystującego prądy D`Arsonvala przy użyciu aparatu ze szklana pelotą w kształcie grzebyka przeczesuje włosy lub przy użyciu innej peloty masuje skórę głowy. W skutek działania ozonu pory skóry zostają zamknięte dzięki czemu zmniejsza się produkcja łoju. Prąd o niskich częstotliwościach pobudza porost włosów a ozon ma działanie przeciwbakteryjne na skórę głowy oraz zamyka łuski włosów. Aparat ma postać rączki, z możliwością płynnej regulacji intensywności. Prąd D’Arsonvala poprawia ukrwienie skóry, ściąga rozszerzone pory oraz hamuje wydzielanie łoju. Aparat D’Arsonvala wykorzystywany do leczenia łojotoku skóry twarzy, pleców i skóry głowy.

Teraz masz możliwość poprawienia kondycji włosów oraz skóry głowy w prosty, bezbolesny i niedrogi sposób!


Mezoterapia mikroigłowa "HAIRZON" firmy Abacosun - Pobudzanie wzrostu włosów

Podczas zabiegu mikronakłuwania, tworzą się w naskórku "tunele", które dają możliwość głębokiego wprowadzenia aktywnych składników zawartych w ampułkach . Jednak na efektywność zabiegu mają również wpływ tworzące się mikrourazy. Prowokują one zdolności organizmu do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek. Proces zapalny tworzący się w skórze jest początkiem intensywnej samoregeneracji komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów.

Ampułki Hairzon używane podczas zabiegu zapobiegają wypadaniu włosów i zwiększają ich gęstość. Stymulują cyrkulację krwi oraz wzrost mieszków włosowych w przypadku łysienia androgenowego. Efekty zabiegu zostały potwierdzone badaniami na uniwersytecie Yonsei. Profesor Kim Byung-Joon potwierdził 40 krotne polepszenie absorpcji preparatów kosmetycznych. Do zabiegu używane są tylko sterylne, jednorazowe kartridże zakończone mikroigłami. Zabieg poprzedzony jest konsultacją.

Hairzon Ampułki Hairzon zawierają miedzy innymi 10 % CEGABA. Badania wykazały, że skuteczność tego aktywnego składnika w porównaniu z Minoxydilem jest znacznie lepsza. CEGABA wpływa na wzrost komórek i przedłużenie ich życia i dzięki temu jest w stanie zatrzymać i odwrócić proces wypadania włosów, co jest potwierdzone testami naukowymi. Poprzez mechanizmy niehormonalne aktywuje i przedłuża ona fazę wzrostu włosa, wzmacnia mieszki włosowe czyniąc je odporniejszymi. Cegaba zapobiega obumieraniu mieszków włosowych i redukuje ilość sebum i łupieżu na skórze głowy. Życie włosa jest dłuższe, rośnie on mocniejszy i grubszy. Ampułki polecane są w przypadku różnych typów łysienia dla kobiet i mężczyzn oraz nie wywołują efektów ubocznych( nie odnotowano reakcji alergicznej i nietolerancji)

Badaniom poddano 3 grupy osób:
 • Łysiejące i występującą łysiną w wieku 45do 60 lat
 • Osoby w wieku 18 do 30 lat, u których występuje intensywne wypadanie włosów codziennie, czyli ze skłonnościami do łysienia
 • Osoby z problemami hormonalnymi , jak np.: menopauza odpowiedzialna także za wypadanie i przerzedzanie się włosów ( kobiety w wieku 50-60 lat)

Pierwsze rezultaty zaobserwowane to zaprzestanie procesu wypadania włosów. Badane osoby zaobserwowały także wzrost objętości włosów oraz pogrubienie włosa. Efekty: Z reguły najlepsze efekty stosowania produktów na włosy wymagają czasu ze względu na cykl wzrostu włosa, który trwa około 90 dni ( faza anagen + telagen + katagen ) Rezultaty są widoczne już po 4-5 zabiegach wykonywanych raz w tygodniu.

PRZED  ZABIEGIEM
PO 6 ZABIEGACH

Zabieg przeciw wypadaniu włosów (SAUNA) Placen hp

2 razy w tygodniu seria w ilości 6

Preparat ten to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie zaawansowanej mikrobiologii. Składa się on z ekstraktu (wyciągu) z łożyska. Stosowany miejscowo na skórze głowy wzmaga proces oddychania tkanki oraz cebulki włosa, a także wzmacnia ją. W obecności ekstraktu w tkance skórnej zachodzi gwałtowne, utrzymujące się przez dłuższy czas przyspieszenie procesu przemiany materii skóry i powłoki podskórnej. Ekstrakt z łożyska pełni rolę biostymulatora stymulując funkcje pobierania wilgoci i tlenu z powietrza przez pochewkę włosa. Następuje lepsze ukrwienie cebulki włosa, co zapewnia lepsze odżywianie włosa. Placen hp jest wzbogacona w aminokwasy zawarte w keratynie (bez hormonów męskich i żeńskich) i inne skutecznie działające składniki, które dzięki specjalnym procesom utrzymane są w postaci płynnej.

Atutem preparatu placen hp jest brak przeciwwskazań w stosowaniu. Kobiety w ciąży i po ciąży, którym brak aminokwasów niszczy włosy i paznokcie mogą szybko uzupełnić braki i zadbać o swoją fryzurę. Po chemoterapii, dietach i stresach zapewnia szybką regenerację włosów.

Nawet w przypadku genetycznego łysienia (szczególnie u Panów) jest możliwość wstrzymania tego procesu poprzez uzupełnianie na bieżąco aminokwasów w cebulce włosa.

Dzięki pozytywnym właściwościom zapewnienia włosom idealnej struktury i aktywizacji fizjologicznej bariery przed wpływami o działaniu osłabiającym placen hp jest środkiem, który w precyzyjny sposób zapobiega wypadaniu włosów.

Ponadto, dzięki doskonałemu, korzystnemu działaniu chroni przed wszelkimi negatywnymi zjawiskami, jakie mogą wyniknąć z niewłaściwego stanu odżywiania cebulki włosa.

Od wypadania włosów po łysienie, od łupieżu po utratę keratyny.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą polegającą na wstrzykiwaniu w skórę niewielkich ilości substancji leczniczych. Wprowadza się śródskórne aktywne biologicznie związki poprawiające mikrokrążenie, odżywiające, nawilżające, zwiększające metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę). Dzięki tej metodzie uzyskuje się regenerację, odmłodzenie, poprawę wyglądu skóry, redukcję objawów skórki pomarańczowej. Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest również w leczeniu rozstępów, przerosłych blizn oraz w profilaktyce i leczeniu łysienia.

Wskazania do mezoterapii igłowej:

 • Wypadania włosów oraz różnych odmian łysienia ( zawierają związki kondycjonujące skórę głowy, odżywiające włosy, hamujące ich nadmierną utratę a niekiedy powodujące odrastanie utraconych włosów. (np.dekspantenol, minoksydyl, pierwiastki śladowe, kompleksy multiwitaminowe, krzemionka organiczna)

Keratynowy zabieg odbudowy włosów

Składniki aktywne zawarte w produktach to między innymi:

 • hydrolizowana keratyna: składnik ten dociera do zniszczonego włókna kory i regeneruje je od wewnątrz
 • serycyna: odbudowuje włosy z zewnątrz wypełniając zniszczenia, wygładza ich powierzchnię
 • olejek z jojoby: nabłyszcza i chroni pasma
 • olejek z awokado: tworzy ochronny film wokół włosów, dzięki czemu stają się on bardziej błyszczące